22.04 tervisedendajate III ümarlaud Tartus 01. apr

tervemaailm  

22.04 toimub Tartus tervisedendajate III ümarlaud koostöövõrgustiku tegevuskava ja organisatsiooni tegevuspõhimõtete aruteluks

Kutsume taas kaasa lööma kodanikualgatuslike tervisedendajate koostöövõrgustiku loomise projekti „Hea tervise eest!“ ümarlaual!


Eelmisel ümarlaual Tallinnas, 29. jaanuaril arutasime pikemalt omavahelise koostöö võimalusi ja tegime töötoas ära konkreetsed teod, et üle-eestiline Hea enesetunde nädal 4.-10. aprillini teoks saaks.


Seekordse kohtumise eesmärgiks on võrgustiku koostöömudel kokku leppida ja panna paika edasised tegevused, mis just võrgustiku liikmetele olulised. Projekti eestvedajad jagavad ka oma  kogemusi seoses MTÜde, seltsingute, kodanikualgatuslike liikumiste käimalükkamise ja tööshoidmisega.

Selleks, et võrgustiku tegevuse toetamine ei jääks vaid projekti eestvedajate asjaks vaid kaasatud oleks võimalikult lai huviliste ring, said tervisedendajad seekord ka üleskutse ümarlauale ise teemasid välja pakkuda ning anda märku, kuidas nad saavad järgmise aasta jooksul võrgustiku töösse panustada.


Täpsem info ümarlaua ja registreerimise kohta siin.

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Kommenteeri: